28/03/2012

107. Mania, Uzależnienie, Radość! / Obsession, Addiction, Happiness!

Moi Drodzy, zmogło mnie choróbsko i leżę w wyrku, bez sił na szycie. Żeby nie robić więc zbyt długiej przerwy w blogowaniu pokażę tylko na szybko co ostatnio dostałam. Bardzo fajnie jest mieć przyjaciół, którzy też lubią szyć, babrać się w nitkach, materiałach, klejach, guzikach itp :) W zeszłym tygodniu odwiedzili nas znajomi i przywieźli ze sobą 'wpisowe' :D Ponieważ Tabea ma idealne wyczucie tego co mogłoby mi się spodobać, radość była przeogromna! 


Materiały zamierzam wykorzystać do bloków patchworkowych, za wyjątkiem tego w bambi i zwierzaczki. Tasiemki oczywiście użyję do odpicowania ciuszków maluchów w rodzinie! 

Dear All, I'm on a sick leave, with no will or strength to sew. But as I don't want to make a long break between posts, I decided to show you what I got last week. 


It's cool to have friends who love to sew, craft, make jewellery etc. We had a visit from Germany last Monday-Thursday, and I got a little gift I adore so much! I deeply believe that Tabea has a 6th sense when it comes to choosing gifts. She never made a mistake! What's even better, I already know what I will use these fabrics for - they will be perfect for my new patchwork blocks, apart from the one in bambis. I still have to think about this one. As for the ribbons, I'll use them mainly to pimp up children's clothing of course!

10 comments:

 1. To wpisowe niezła rzecz...:-) kuruj się i nie dawaj się za długo do wyrka wkleić:-)

  pozdrówka DObra Ciocio!!:-)

  ReplyDelete
 2. a może Ciociu..he..:-))

  ReplyDelete
 3. Leżę już drugi dzień i dostaje pipsa! Mam wrażenie, że obejrzałam wsyzstkie seriale świata i nie mam żadnych filmowych zaległości. A maszyny do szycia w łóżku jeszcze nie wymyślili... To jest dopiero pomysł na biznes! Muszę to opatentować, później już tylko sława i rządzenie światem!

  ReplyDelete
 4. Ha! Mam taki sam granatowwy materiał w kwiatki;) Pozazdrościć takiego prezentu i przyjaciół;D Niech się miło i dobrze szyje te cuda:)

  ReplyDelete
 5. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia! W łóżku szyć ciężko, ale można planować, co się uszyje :)

  ReplyDelete
 6. Ładny prezencik:] te jabłuszka pod spodem wydają się apetyczne:] Zdrowiej szybciutko.

  ReplyDelete
 7. Ale cudne! Zazdroszczę Ci ogromnie, że potrafisz szyć! Życzę powrotu do zdrowia!

  ReplyDelete
 8. oo, fajne materiały, zwłaszcza ten w zwierzaczki. Będzie co robić:)

  ReplyDelete
 9. Niniejszym informuje, że choróbsko ma się dobrze, chyba dostałam zbyt słabe leki. Ale wstaje na kilka h dziennie z wyrka i grzebie przy maszynie, więc nie jest najgorzej :)

  @ Joanka-z: ja mam nawet taki jeszcze w czerwieni :) A tkanina jabłuszkowa już dziś poszła w ruch!

  ReplyDelete
 10. Naprawdę zazdroszczę :P

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...