02/10/2011

056. Crash Test Bunnies

Królik po prawej, Zenon, dużo przeszedł w zeszły piątek. Spędził go w mojej pracy i poddawany był wykręcaniu kończyn, sprawdzaniu elastyczności uszu i generalnej gibkości :) Test zdał, więc mam nadzieję, że przejdzie pomyślnie podobne tortury, tyle że z rąk dzieci do lat 4 :) 

Co mi się w tych królikach podoba to to, że za wyjątkiem wypchania z Ikeowskich poduszek (wkład za 3 zł) wszystkie materiały to recycling! Pocięłam starą spódnicę i sukienkę i oto Szanowna Publiczności stajemy przed maskotkami, które zostaną rozdystrybuowane maluchom w rodzinie.


Jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent, może będzie chciał uszyć takiego samego zwierzaka - jeśli tak, zapraszam po instrukcje tutaj. I nie zapomnijcie zapisać się na jesienno-zimową rozdawajkę na moim blogu!

ENGLISH:


The bunny on the right, Zenon, has been through a lot last week. He spent whole Friday at my work; his ears were stretched, limbs pulled in each and every direction and his flexibility was tested in many unsuitable ways (forgive me Zenon, for I've sinned). 


This makes me think, even a 4-year-old won't be able to break him :) What I like about these bunnies is that apart from Ikea inlets I used as stuffing (1 USD for one inlet - that's enough for approximately 8 bunnies) I used recyced fabrics to make their bodies and inner-ears. Eco-friendly toys, that's what they are! If you'd like to make a similar bunny, just check the instructions here


Oh and don't forget to sing up for a giveaway on my blog :)

1 comment:

  1. Ha ha ha uśmiałam się z tych testów :-) To pewnie Zenon dostałby certyfikat zabawki dla dzieci 3+ ...:-) Jak ja lubię recyklingi...:-) Piękne maskróliki:-)

    ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...