24/08/2013

215. Królikasy / Rabbits

Miał być kuchenny fartuszek, w dodatku w zeszły weekend, a tutaj wyskakuje nie dość, że spóźniona to jeszcze z czymś kompletnie innym. Kilka dni temu sprezentowałam przyjaciółce królikowy zestaw. W skład zestawu wchodzi portfelik na drobiazgi i mała torebka przewieszana przez ramię, taka akurat na portfel i kilka małych pierdołek. 

Niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć zestawu, więc muszę się posiłkować jedynym zdjęciem, które dostałam 2 dni temu - wybaczcie :) Jeśli dostanę za kilka dni lepsze zdjęcia, dodam je do tego wpisu. Tkanina w królasy (Garden Tales, Windham Fabrics) była w moim zbiorze już od jakiegoś roku, ale cały czas nie miałam pomysłu na jej wykorzystanie. Połączyłam ją z szarą bawełną w kropy i najzwyklejszą czarną tkaniną na wykończenie. Wzory na torebkę to 'emeryckie' już (więc niedostępne) Keyka Lou, którą bardzo często tu wspominam. I know that I promised to show you my new vintage apron, and I was supposed to do that last weekend. But I of course started working on something completely different, as I wanted to finish it on time. My friend was vsiting this week, and I decided to make a matching set for her using Garden Tales (Windham Fabrics) fabric. I made a bag (City Bag, Keyka Lou - this is one of her retired patterns already) and a small wallet (Journal Clutch, also retired, also Keyka Lou). The only change that I made in the bag was a longer strap than the one mentioned in the pattern. There are two small pockets, and the bag closes with a magnetic snap. And sorry for this picture, but that's the only one that I have :) When I force my friend to make better ones, I promise to update this post!

8 comments:

 1. bardzo fajne królikasy :)

  ReplyDelete
 2. Świetny zestaw! Zazdroszczę twojej przyjaciółce ;)

  ReplyDelete
 3. Świetne te króliczki :) A ja zapraszam na moje candy :)

  ReplyDelete
 4. Fajny króliczy komplecik :)

  ReplyDelete
 5. Znowu super! Skąd Ty bierzesz te pomysły na torebki, torebusie, torbiska? Całusy ślę angielskie ze słodkiej "służby" u naszego maleńtasa :)

  ReplyDelete
 6. Joł! Torba mnie cieszy ale to jest na wyjście specjalne bo do pracy nosze za dużo bzdetół :) ale ten portfel to jest mistrzostwo świata!!! Nosze już od dziś! Zrobię zdjęcia i podeślę, chociażby po to zeby ten portfelik od środka pokazać :D Zazdrościcie słusznie!

  ReplyDelete
 7. dziękuje za miłe przyjęcie zestawu! :) portfelikow na bank powstanie cała rzesza, w lekko większej wersji, bo przyjemnie się szyło, ale odniosłam wrażenie, że ciut większy byłby bardzo przydatny w torebce. A jesli mialabym robic jeszcze raz torbe, to na 100% w powiększeniu, bo wole kiedy sa bardziej pojemne.

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...