10/09/2013

216. Purse Palooza 2013 - info


Moi Kochani, spieszę do was z najświeższymi wiadomościami, którymi już mogę się podzielić. W październiku będę miała szaloną przyjemność być częścią Purse Palooza organizowanego przez Sarę z Sew Sweetness. Bloga Sary podglądam od wieków, i gdy tylko zaczęła sprzedawać wzory na torby swojego autorstwa, musiałam kupić to i owo. Tak właśnie powstały torby Petrillo: ta i ta, no i Accordion, które uwielbiam i polecam z czystym sercem. Jeśli kiedykolwiek przemknęło wam przez myśl czy poradzicie sobie z tymi wzorami odpowiedź jest jedna - oczywiście!

Dear All, I am very proud and excited to say that I will participate in Purse Palooza 2013! I am so happy that Sara asked me to be a part of it, that I cannot find suitable word to describe how I feel :) It took my breath away when I noticed who was invited to this year's Purse Palooza; so many talented ladies that I've been admiring for quite a long time. I am really humbled to be a part of it! I will show you my version of Oliver+S messenger bag in October. I am working on its prototype right now, and I hope to start working on the proper version this weekend. I already decided which fabric to use, and I hope everything goes according to my plan!


Wracając do tematu, za niecałe trzy tygodnie pokażę w ramach Purse Palooza listonoszkę wg wzoru Oliver+S. Już pracuję nad prototypem i planuję go skończyć w ten weekend, i od razu zabiorę się za wersję ostateczną, którą pokażę w przyszłym miesiącu. Emocje emocje!!

3 comments:

  1. Gratuluję! Zazdroszczę Ci tych torebek! Ja tak nie potrafię ;-(

    ReplyDelete
  2. super gratuluję!!! uwielbiam Twoje torby (wiem, że niby nie z Twoich wzorów.. ale Twój dobór tkanin, wzorów itp to jest normalnie mistrzostwo!!!!) pozdrawiam cieplutko!

    ReplyDelete
  3. Gratuluję i witaj po długim czasie Joasiu!! Pozdrawiam ciepło!!!

    ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...