03/04/2013

198. No Reply Blogger

Moje Drogie Czytelniczki i Podglądaczki :) Czasem napiszecie mi na blogu jakiś fajny komentarz, na który nie mogę odpisać. Przez to moje serce pęka, dusza łka a łzy zakłócają mi ostrość widzenia. A nie mogę odpisać przez to, że jesteście tzw No Reply Blogger.


Za każdym razem kiedy ktoś zostawia komentarz na blogu, dostaję powiadomienie na e-mail. Jeśli macie podpięty adres pod wasze konto na blogerze, mogę odpisać do was bezpośrednio, co bardzo ułatwia sprawę. W przeciwnym razie, dodaję komentarz pod postem, ale nie mam wtedy pewności, czy przeczytacie moją odpowiedź. No i zastanawiam się później czy nie myślicie, że was olewam :) Zachęcam więc do podczepienia swojego maila i zmiany ustawień, żebym mogła pisać do was bezpośrednio :) Poniżej zgrabna instrukcja (można kliknąć na każde zdjęcie, żeby zobaczyć je w większej rozdzielczości, widać wtedy czcionkę itp).

1. Wejdź na swój profil Bloggera


2. Po prawej stronie, na samej górze pojawi się Twoje zdjęcie profilowe - kliknij na malutką strzałkę skierowaną w dół, po prawej od zdjęcia -> rozwinie się menu


3. Kliknij na Profil Bloggera (jak na zdjęciu powyżej)
4. Pojawi się nowa strona, kliknij na pomarańczowym guziku "Edytuj profil'


5. Zaznacz 'Pokaż mój adres e-mail' - to druga opcja od góry.

6. Zapisz zmiany.


No i powinno działać :) W ten sposób będę miała możliwość odpowiadania na wasze komentarze bezpośrednio, a wy dostaniecie moje kilka słów do waszej skrzynki mailowej.

Dear Readers and Viewers. Sometimes you leave here on the blog super cute comments which I'd like to address, but I'm unable to do so, as you're a NoReply Blogger. The only way to prevent that is for me to leave a comment to your comment under a given entry on the blog. But this doesn't guarantee that you'll read it, and it breaks my heart to think that you may even consider that I am ignoring your comments - I love them! :D So, why don't you change your Blogger settings, so that I could just hit a 'reply' button and  you'll receive an e-mail directly to your inbox. Sounds good, doesn't it?

1. Go to your Blogger profile
2. You'll see your icon in the top right corner -> click the tiny arrow next to it
3. Click on Blogger profile
4. A new page will load, please click an orange button which says 'Edit profile'
5. Tick 'Show my email address' option - this is the second option, counting from the top of th page
6. Save changes. 

And this should work just perfectly! Any questions, let me know. I hope you find this helpful.


10 comments:

 1. Kurczę, a mnie się profil bloggera nie wyswietla:( tylko google+ :(.

  ReplyDelete
 2. to moze ten post pomoze? http://www.flusterbuster.com/2013/02/are-you-no-reply-blogger.html tak na szybko znalazlam, ja do g+ nie dolaczylam wiec badz naszym krolikiem doswiadczalnym i powiedz czy instrukcja dziala :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja dołączyłam jakimś przypadkiem, jak zakładałam bloga i nie wiedziałam co i jak. Jutro to przetestuje, teraz mam w planach 8 godzinny romans z kołderką:).

   Delete
  2. Nie wytrzymałam, zrobiłam:). Sprawdź czy działa:).

   Delete
 3. pięknie robota wykonana :D
  ja już od jakiegoś czasu jestem replay :D hehehe i zacieszam się ogromnie jak ktoś mi na maila odpisuje ^^

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahah reply hehehe replay czasami też :D

   Delete
 4. Ileż to razy rozpisałam się w mailu odpowiadając na powiadomienie, a tu wyskakuje, że ktoś jest no-reply bloggerem...:))))

  ReplyDelete
 5. Super pomocny poradnik. mam nadzieje że i ja sobie poradziłam. Pozdrawiam AGA

  ReplyDelete
 6. no no... a ja nawet nie wiedziałam, że tak można :). Często wpiszę gdzieś komentarz, a potem nie mam czasu zajrzeć czy jest odpowiedź, sama do niedawna bardzo zaniedbywałam komentarze na moim blogu...człoweik się uczy całe życie ponoć... Dziękuję :)

  ReplyDelete
 7. Bardzo dokładny poradnik! Przyda się niektórym osobom.


  Pozdrawiam, anni-vitae.blogspot.com

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...