20/03/2013

193. Forest QAL *2* Feathers


Jestem wkurzona. Na siebie. Szyłam ten blok, wszystko mi się podobało, aż tu przy samym zszywaniu w jednym miejscu kawałek tkaniny wyskoczył ze szwów... Przy tych maleńkich kawałeczkach od piór, musiałam coś źle przyciąć. Naprawiłam więc swój błąd ręcznie, co niestety widać na zdjęciach. Ale nie będę udawać, że nie popełniam błędów, więc blok tak czy tak pokazuję. Zastanawiam się po prostu czy nie zrobić nowego w weekend. Bo szczerze mówiąc, źle się z takim blokiem w moim dorobku czuję :)


I'm so mad at myself. I was pretty happy sewing this block, seams seemed to fit right into place, right until the moment when I noticed that one piece of feather fabric popped out - I must have cut the seam allowance too short by mistake. Well, I'm not pretending I don't make mistakes, I had to correct this one hand sewing, but I'll show the block anyway. I'm only seriously considering making entirely new block, because I feel so bad about this stupid mistake. Blah.


8 comments:

 1. Oj tam, i tak świetnie wygląda:)

  ReplyDelete
 2. Powiedz mi, gdzie ty go ręcznie naprawiałaś?? bo ja nic nie widzę - serio :)

  ten Twój blok taki wiosenny już ech aż westchnęłam bo u mnie za oknem duża pokrywa śniegu nadal zalega...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kochana zapraszam do siebie na bloga po wyróżnienie :D

   Delete
 3. A gdzie to ręczne naprawianie? Nic nie widać:).

  ReplyDelete
  Replies
  1. lewa strona malego piorka :)

   Delete
  2. Wypatruję moim krótkowzrocznym okiem i nadal nie widzę:).

   Delete
 4. Ja też nic nie widzę, ale doskonale Cię rozumiem. Kiedy mi coś nie wyjdzie, to muszę poprawiać a nie ukrywać, bo spać nie mogę :)

  ReplyDelete
 5. Bardzo, ale to bardzo mi się podoba ten blok. Chociaż jeszcze tydzień tem twierdziłam, że nie mam aż tylu odcieni aby go uszyć. Dziś, ten problem się rozwiązał, chociaż nadal zastanawiam się co użyć na tło... W każdym razi epodziwiam Cię za tkaniny i za te piękne bloki, jakie wykonujesz (chociaż wiem, że szablony masz z wiadomej strony ^^ )

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...