14/03/2013

191. RIP Google Reader

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/3896968/?claim=9jkneywrbxs">Follow my blog with Bloglovin</a>

Miało dziś być szyciowo, ale Googlowy news zbił mnie z tropu. Od 1 lipca Google Reader będzie niedostępny. Jestem do niego tak przyzwyczajona, że dostałam apopleksji, biczowałam się, rozrzuciłam pinezki na podłodze i rolowałam na nich swoje ciało, donośnie szlochając. Byłabym gotowa płacić za użytkowanie GR, ale wątpię czy dałoby to jakikolwiek skutek. Zrobiłam więc mały przegląd alternatyw w sieci, i zdecydowałam się na Bloglovin'. Dopiero zaczynam ustalać profil itp, ale pomyślałam, że podzielę się z wami moją decyzją, bo pewnie 'gdzieś tam' jest więcej osób z podobnym problemem :) Istna Kaka za przeproszeniem...I wanted to share with you some newly made bags today, but the recent news from Google made me so shuttered, I had to write something about it. So Google Reader will cease to be in July! Yes, no effin' way I could foresee that! Sure, there were some issues with the Reader from time to time, but it worked well most of the time, and I am so used to it! Anyhow, there's no need to write petitions or volunteer to pay for the service, as I doubt they will change their mind. So I made a lil' (or wee as ppl here in Belfast say :)) research and I decided to join Bloglovin'. I'm still setting the profile etc, but expect it to be running by the end of this month. SSDD as Stephen King wrote :)

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/3896968/?claim=9jkneywrbxs">Follow my blog with Bloglovin</a>

4 comments:

 1. Ja też chyba popełnię jakiś akt rozpaczy! Jak oni mogli?!

  ReplyDelete
 2. Ja cały czas nosiłam się z zamiarem przejścia na google readera i dzisiaj chciałam to zrobić ;) Chyba Ktoś nade mną czuwał, że nie wgryzłam się w temat wcześniej, bo bym teraz zęby zjadła. Właśnie odkryłam feedly i testuję :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. kurcze, mialas niesamowitego fuksa :) ja w weekend pobawie sie z Bloglovin', zobaczymy czy szybko sie przekonam do nowego interfejsu :)

   Delete
 3. kot jak mój, też takie oczy robi podczas kąpieli, a mokry wygląda jak szczurek:-))))

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...