04/03/2013

190. Forest QAL *1* Woodpecker

Dołączyłam do nowego QAL, bo zachęciła mnie tematyka leśno-zwierzęca. Mam głęboką nadzieję spotkać jakiegoś łosia tudzież inne zwierzę z porożem podczas Forest Quilt Along organizowanym przez dziewczyny z blogów Shape Moth i Sewing Under Rainbow. Po szczegóły i rozkład jazdy zapraszam właśnie do nich :)

No niby wiedziałam, że łatwo nie będzie. Przygotowałam się psychicznie na dość złożone bloki, ale mimo tego, że dziś dużo czasu spędziłam prując poszczególne szwy, jestem szczęśliwa, że się nie poddałam :) Przy okazji okazało się, że nie mam praktycznie żadynch szarości i czerni w moich tkaninach - trzeba to będzie wkrótce naprawić :D


I just joined a brand new Forest QAL run by girls from Shape Moth and Sewing Under Rainbow blogs. I hope to see some deer or elk in this QAL, so I'll keep my fingers crossed. Go on and check their blogs for more details!

Though I anticipated quite challenging patterns, I must admit that I'm extremely happy to be able to work outside my comfort zone - I don't remember a project where I had to use my seam reaper so often, but I'm glad I gave it a try. Oh, and it turned out I have to stock up on grey and black fabrics, I have almost no fabrics in these shades. How could that happen? Any excuse to buy more is good...

6 comments:

 1. wow super dzięcioł i powstał w tempie błyskawicznym! ja się dopiero zabieram do myślenia o szyciu ;)

  ReplyDelete
 2. Bardzo sie ciesze, ze dolaczylas do naszego QALu :) Dzieciol bardzo ladnie sie prezentuje (fajny kontrast pomiedzy materialem na tlo a czerwonym czubem).

  ReplyDelete
 3. ależ cudo!!!
  pozdr i zapraszam do nas

  ReplyDelete
 4. wow :D ale niesamowity Ci wyszedł :D
  jak Ty pięknie tkaniny dobrałaś!! :D

  ReplyDelete
 5. Aśko ! Cudny jak już pisałam na fb :D... Przy okazji - pamiętasz " Uszyj sobie wora" ? - Właśnie mi towarzyszy w podróży i jest super, spełnia zadanie w 100%. Serdeczności.. Odezwę się, ale przygotowuję się powoli do domku... :)

  ReplyDelete
 6. Trochę się będę powtarzać, ale w przypadku Twojego bloku warto:)
  Dzięcioł ma świetnie dobrane tkaniny, odważnie i z gustem. Jest śliczny i mam nadzieję, że skusisz się na kolejne wzory:)

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...