05/04/2012

111. Królikowo cz. II / Bunnyville pt II

Obiecałam wczoraj na Facebook, to i prezentuję :) Królik w worku! Albo Króliczyca, zależy od inwencji! Najpierw Zwierzę w Negliżu:


Stopy ma zabójcze! Materiał użyty na zwierzaczka to taka grubsza wełna, jakiej używa się na płaszcze. Zwykła bawełna niezbyt się nadawała, a dzięki 'płaszczówce' jest milusi i akuratny do przytulania! Nosek zrobiłam z amarantowej muliny a oczy namalowałam pisakiem do tkanin. Szablon na królika możecie znaleźć w książce "Crafting Tilda's Friends". 


Później doszyłam jabłkową sukienkę i prezent był prawie gotowy. Z resztek jabłkowego materiału i morskiej zieleni uszyłam elegancki worek i tak przygotowany zwierzak czeka na Julkę :)

I promised yesterday on my Facebook to share with you the 2nd part of handmade Easter gifts, and I am keeping my promise! Here's Mr or Mrs Bunny. I adore his/hers feet, just look at them and you'll instantly make an 'awwww' sound :) 


I used non worsted wool to make the bunny, as I though that regular cotton won't work. Now, the toy is soft and ready to be cuddled. You can find instructions for this little fella in 'Crafting Tilda's Friends' book. 


I also made an apple-themed dress and a matching drawstring bag and that's it. How do you like it?

6 comments:

 1. piękne dzieła :))) też tak chcę kiedyś szyć!!!! :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Małgosiu, nic tylko skombinować szary materiał i wygospodarować z godzinkę czasu :) Królas jest przeprosty w szyciu.

   Delete
 2. So adorable! I just ordered the Tilda's books and I'm so excited. Love the bag, did you make up the pattern?

  ReplyDelete
 3. Super, a ubranko w jabłuszka przecudne!

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...