02/09/2011

048. Torba na poranne buły / A bag for morning shopping


Hej ho! Wróciłam szczęśliwie z mikro wakacji - jestem na nowo zakochana w Nadrenii Północnej-Westfalii, ale cieszę się też z powrotu do szycia i kraju ojczystego :) O szczegółach wypadu będzie w kolejnych postach, a dziś tylko pokażę wam torbę, którą ostatnio sprezentowałam mamie mojego faceta :)


Wzór to 'Reversible Bucket Bag' wg projektu Lisy Lam. Zdecydowałam się przyozdobić front kwiatowym ekranikiem a zapięcie zrobić z dwóch kwiatków jo-jo, przyszytych do broszki. Torba już była w użyciu, na porannych zakupach :)

ENGLISH:

Hi All! I've just returned from my mini-holidays and I'm yet again in love with North Rhine-Westphalia. But I'm also crazy happy about returning to my lovely city and my sewing machine :) I'll write more about the trip to Germany later on, but now I'd just like to show you the bag I made for my boyfriend's mom. The pattern is 'Reversible Bucket Bag' by Lisa Lam. I only added a floral inset to the zip and made a button closure with two yo-yo flowers. I find the bag energetic and full of positive vibes - it was already in use, for a trip to a bakery in the mornig :)

4 comments:

 1. Witaj:-) Torba bardzo ładna i kobieca...miałam ochotę na ten projekt..może w końcu się odważę :-)

  ReplyDelete
 2. Cześć po przerwie :) Zrób tą torbę koniecznie, pomieści dużo zakupów :)) Trochę zajmuje czasu, bo dodatkowo daje jeszcze ocieplinkę w środek, żeby była mięciutka w dotyku, ale efekt i zadowolenie z dzieła jest ;)

  ReplyDelete
 3. No buły w takiej torbie....dla mnie rewelacja!!
  Pozdrawiam Magda

  ReplyDelete
 4. Albo na bagiety, też pasuje :)

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...