28/04/2013

204. Różowe Koty / Pink Cats

Dawno dawno temu, zostałam poproszona o uszycie kociej torebki. Zamówiłam tkaninę, którą F. sobie zażyczyła (Robert Kaufman, Cats in Licorice, Urban Zoologie - Anne Kelle) i spakowałam ją w karton, ponieważ zaczynałam już akcję przeprowadzka w Polsce. Tkanina dojechała bezpiecznie na deszczową, ale bardzo zieloną wyspę i doczekała się przetworzenia w torbę. Torba miała być nie za duża, więc pomniejszyłam wzór 'Pack 'N' Go Tote', którą uszyłam już trzy razy. Jak w dwóch poprzednich torbach, dodałam zamek wszywany na panelach, żeby zawartość torby mogła bezpiecznie podróżować po mieście. 
Long long time ago, I was asked to sew a bag for a certain Cat Lady :) I ordered the fabric that she liked  (Robert Kaufman, Cats in Licorice, Urban Zoologie by Anne Kelle) and packed it in a box, as I was already starting preparations for our great 'Leaving Poland' action. The fabric got delivered to the rainy, but beautifully green island in one piece, so I could change it into a proper bag. I used 'Pack 'N' Go Tote' pattern yet again, and added a zippered panel to keep the inside of the bag more private :) 


I tak oto powstała torba dla pokręconej Kociary, która troszkę się na nią naczekała, ale w końcu może się nią nacieszyć! Zostały mi jakieś resztki materiału i rozważam uszycie z nich kosmetyczki z ceratą w środku albo przetworzeniu ich na resztkową, pikowaną poduszkę.And this is how the bag for a crazy Cat Lady was made. I'm left with some scraps, and I'm thinking about transforming them into a roomy cosmetic bag with oilcloth inside or a quilted scrappy pillow. 

5 comments:

 1. Witaj,piękni,ciekawie i kolorowo tu u Ciebie.Jeśli pozwolisz zostanę i rozgoszczę się na dłużej,Ciebie zapraszam w wolnej chwili w odwiedziny do Dobrych Czasów.Pozdrawiam wiosennie.Jola,dodam tylko,że Twoje pomysły są fantastyczne

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuje serdecznie Jolu, rozgość się tutaj. A ja wskoczę tymczasem do Ciebie :)

   Delete
 2. I'm partial to cats myself. Super cute bag!

  ReplyDelete
 3. The perfect bag for a cat lover! Jxo

  ReplyDelete
 4. Piękny materiał, jak na zwierzęciarę przystało zakochałam się i muszę sobie taki sprawić!

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...