17/07/2012

143. Tetris QAL 1

Jakiś czas temu w panelu bocznym mojego Tutinellowego bloga pokazał się odsyłacz do Tetris Quilt Along, które organizuje Melissa z bloga Happy Quilting. Kiedy tylko przeczytałam o jej planach zorganizowania szyciowej imprezy z tetrisem w tle, wiedziałam, że się do niej przyłącze! Za smarkacza grałam namiętnie w tetris na mojej przenośnej gierce, która z czasem przejęła moja mama, i niestety pobiła mnie w wynikach na łeb na szyję ;) Jeśli chcecie się dołączyć, przeczytajcie to. Bardzo podoba mi się w tym QAL, że można zużyć resztki tkanin (co nie znaczy, że będę stawiała na jakieś pozostałości po bublowych materiałach). Przy pomyślnych wiatrach będzie to moja druga narzuta z myślą o prezencie. 


Some time ago I placed in my blog's side panel a button to Tetris QAL. This QAL is organized by Melissa of Happy Quilting. I knew I will be joining the minute I read about her plans. Tetris was a fun game when I was in primary school, and I played a lot of it. But then my mom got better at it than I, and it was no fun anymore :P Plus, it's a great opportunity to use some leftover fabrics. If you want to join, please read this post


A tak wygląda mój pierwszy blok, skończony niecałą godzinkę temu. / And this is how my Week 1 block looks like:


 Zapowiada się, że będę się nieźle bawiła :) / Looks like I'm gonna have loads of fun with this QAL!4 comments:

 1. Your block looks great!! And you are super speedy!!!

  ReplyDelete
 2. ech...niestety nie mam takiego tępa jak Ty, jestem pełna podziwu. Ale niech tylko przyjdzie weekend, to ja już zrobię megabloka. PS. bardzo fajnie wyglądają razem te Twoje "resztki":D.

  ReplyDelete
  Replies
  1. tak straszliwie napaliłam się na tą zabawę z tetrisem, że tkaniny miałam już gotowe i wyprasowane w zeszłym tygodniu, a dziś po pracy po prostu usiadłam i zszyłam 1 część. jestem też chyba jedynym młotkiem, który nie zrozumiał, ze kolejność części tetris pokazywanych przez Melisse na dany tydzien to ta wg której powinno się rozmieszczac klocki na bloku, ale co tam, najgorzej to nie wyglada :)

   Delete
 3. Świetne tkaniny i Śliczny blok:)

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...