13/07/2012

141. Torby dla Mam - Edycja Chłopięca / Diaper Bag - Edition for Boys

Pamiętacie jeszcze Magdę, która zamówiła u mnie komplet marynarski? Ta sama Magda zgłosiła się do mnie jeszcze raz, tym razem z prośbą uszycia toreb dla mam. Takich toreb, co to pomieszczą w sobie małe mieszkanie i przyczepkę campingową ;) Jedyny problem stanowił dobór tkanin, bo ja, jako ciotka trzech Młodych Dam, mam na składzie same słitaśne i landrynkowe stosy różowych wariacji materiałowych :) Przynajmniej tak myślałam!


Do you remmeber when I mentioned Magda, who asked me to sew a set for her boys nursery? Well she contacted me once more, to order a set of baby/diaper bags, as big and roomy as possible. The only downside of this order was that I stash pink/red fabrics, as I'm an aunt to 3 girls! But it turned out that fortunately I was wrong, and I found something in the end, plus I ordered the focus fabric that Magda wanted for this project. Kiedy już dotarły do mnie domówione słoniki, siadłam na tyłku i zabrałam się za szycie dwóch minimalnie różniących się od siebie egzemplarzy. Różnica jest praktycznie tylko w kolorze górnego panelu z zamkiem i aplikacją na pasującej torebeczce na pieluszki. Przyzwyczajona do szycia raczej małych rzeczy, nadal nie mogę wyjść z podziwu ile tkanin idzie na te torby! I sorki za miejscami zaciemnione fotki, tylko tyle mogłam tego dnia wycisnąć na moim balkonie :) Pogoda nie była sprzyjająca.So when Mr Postman (respect for his moustache) delivered these cute elephant fabric, I started cutting and sewing. I made two big bags and two diaper matching bags. The only difference is in the colour I used in the upper zipper panel. I still cannot believe how many yards you need to make a bag like that! It's 12'' high, 22'' long and 8'' deep. Add to it all pockets inside, outside etc. And sorry for crappy pictures, that's the best I could do on my balcony :)


10 comments:

 1. Jakie one cudownie kolorowe :)

  ReplyDelete
 2. hihi i przyczepkę campingową :) torby super.

  ReplyDelete
 3. podziwiam! ja jestem krawiecko niedorozwinięta i takie torby to dla minie magia! Ale może jakiś tutorialik, co...:).

  ReplyDelete
  Replies
  1. to by chyba wyszło raczej tutorialisko :P masakra z ogarnięciem ilości powycinanych tkanin itp, ale rozpatrzę prośbę :)

   Delete
  2. Jaaaaa teeeeeż chcęęęęę umieć uszyć taką torbę - nawet Pasożyt w brzuchu począł podskakiwać rozochocony na widok takiego arcydzieła! :)
   I te słoniki no i groszki moje ukochane ehhhhh!

   DAWAJ TUTORIALISKO!!! ;)))

   Delete
  3. Ja jestem straszna noga w pisaniu tutoriali, tzn zanim się zbiorę, mija pół roku. Do dwóch mam już nawet obrobione zdjęcia, ale tekstu brak (czyli najważniejszego) :D

   Delete
 4. No powiem Ci kolorki super!!! Bardzo ładnie te słoniki grają z groszeczkami i błękitami-extra!!

  ReplyDelete
 5. Dzięki kobietki! Aż chce się szyć :)

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...