11/08/2011

042. Babeczki! / Cupcakes!

W zeszłym tygodniu spróbowałam zrobić pierwsze podejście do patchworkowania, więc rzuciłam się na tzw 'wonky star' i wpadłam w ciąg! Siedziałam do późna przy maszynie i zrobiłam od razu dwa panele :) A w kilka dni później miałam zamówienie na pokrowiec na dużą poduchę 50x50cm. Poszewka miała mieć koniecznie motyw muffinek, więc wykorzystałam na nią cały materiał, który miałam w ten wzór. Następnym razem planuję dodać na przednią stronę poduchy warstwę ociepliny i przeszyć ramiona gwiazdy i brzegi każdego kwadratu kontrastująca nicią, co wy na to?ENGLISH:

Last week I made my first attempt to a patchwork project and I got hooked on! I tried 'wonky star' as I wanted to try out something that looked relatively simple :) It looked so nice when I finished the first panel, that I just started with the second one, the same evening. And a few days later I was asked to make a pillow cover with cupcakes. I had just the right fabric, so I used it to make the star. Maybe the next time, I should use batting and topstitch the front of the pillow, to make it more 'quilt-like', what's your opinion?

2 comments:

  1. Hej, bardzo spodobał mi się ten materiał w babeczki i jestem ciekawa, gdzie go kupiłaś ;) Czy mogłabyś mi dać jakieś namiary na ten materiał, chyba że kupiłaś go w sklepie to mi nie pomoże :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. hej, kupilam go wieki temu w sklepie Szmatka Latka, ktory jest online, ale nie wiem czy nadal go maja :)

      Delete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...