20/07/2011

033. Pomysł na prezent dla mężczyzny / What would you buy for your man?

Nie wiem jak u was, ale u mnie w rodzinie wiecznie widzę facetów zabierających kanapki do pracy w obrzydliwych plastikowych torbach. Gdzie się nie obejrzę, kanapki i potrawy z tupperware wyjeżdżają z siat z logiem marketów. 'No nie wygląda to wcale' jak to mawia moja sis :) Dlatego poprosiła o spersonalizowany prezent dla swojego małżonka:


Uszyłam prosty woreczek z logiem Slayer, czyli ulubioną kapelą szwagra. Na zewnętrzną tkaninę użyłam czarny len a wewnątrz wszyłam najzwyklejszą w świecie ceratę kuchenną w taki wzór, który może zaakceptować facet, więc w kawę i rogaliki. Dzięki ceratce, łatwo dbać o czystość worka, bo wystarczy ją przetrzeć, żeby pozbyć się plam z rozlanego soku (tak, worek zmieści też ok 0,5l butelkę) i okruszków. Ciekawe tylko, czy będzie w użyciu i wyprze tak ukochane siatki marketowe ;)


ENGLISH:

I wonder what your observations are when it comes to men carrying their lunch to work. In my family, I always see them packing sandwiches in ugly plastic bags with Tesco logo etc. 'It doesn't LOOK at all' as my sister says, so she asked me to make a personalized gift for her hubby.


So I made a simple drawstring bag with Slayer logo - his favorite band. Black linen was used as focus fabric and a simple oilcloth as lining. It helps with keeping the bag clean as you can just wipe it with damp cloth and that's it. The bag is also big enough to hold a bottle with soda. I wonder though, if it will be better than his beloved market bags ;)

8 comments:

 1. Bardzo fajny pomysł,zdecydowanie lepiej niż foliówki.Nie wpadłabym na to,żeby wykorzystać ceratę ;)

  ReplyDelete
 2. Mam jeszcze w zanadrzu kilka innych wyrobów z ceratą :) A kiedy można się spodziewać nowego posta na Twoim blogu? Cisza i cisza a ja czekam :)

  ReplyDelete
 3. Prosty sposób jak zadowolić faceta:) No i wiadomo - nikt tak nie potrafi takiej torebki zaświnić, jak facet, więc pomysł z ceratką genialnie praktyczy:)

  ReplyDelete
 4. świekr by cię pochwalił za ten odnośnik :) sis

  ReplyDelete
 5. @ Joanka-z = oj tak, nasyfić to faktycznie potrafią :) ciekawe na ile wytrzymała będzie ta torebunia, ale ceratka jest mega gruba.

  @ lahgosia - no raczej :) edukować trzeba, jak ktoś nie zna :)

  ReplyDelete
 6. Świekr chwali za odnośnik. Oraz za fajną torbę. Jest bardzo praktyczna. Mieści się w niej dużo foliówek :) lah

  ReplyDelete
 7. @ Świekr - dziękować; oby pomieściła tytek sto, hej ;)

  @ Elfena - również bardzo dziękuje za komentarz :)

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...