04/05/2013

206. Poduszki Pomarańcz & Brąz / Orange & Brown Pillows

Dzisiaj chciałam pokazać wam w szczegółach dwie poduszki w tych samych barwach, które popełniłam z myślą o sklepiku, który już działa. Poduchy są pikowane, z wielką miłością i dbałością o szczegóły, jak na zodiakalną pannę przystało :) Lamówkę dookoła przyszywałam ręcznie, i uważam, że efekt wart był dodatkowego czasu.
I wanted to show you today two pillow covers I made some time ago, when I decided it's high time to get this Etsy shop of mine. They've been quilted with love and attention to detail, just as a regular Virgo would do ;) And I'll tell you one thing - hand sewed binding looks so much better! It was worth the time I spent on it.
Nie ukrywam, że moje uzależnienie do ciekawych tkanin wspomaga moją manię zbieractwa. Żal mi pozbywać się resztek tkanin, bo można z nich wyczarować wspaniałe rzeczy. Osobiście uważam, że poduszek w domu nigdy za wiele. A z mojej kolekcji pomarańczy, beżowatości i brązu, wysmyczyłam dwie poduchy. Na pierwszy rzut oka tkaniny mogą się wydawać zachowawcze, ale przemyciłam trochę ruskich bab, dziecięcych lisków i innych smaczków :) A wszystko to po to, żeby szyło mi się miło, z tkanin które do mnie przemawiają. Nie lubię szyć czegoś, lub z czegoś, co do mnie nie trafia. Poduchy są w dwóch wariantach. Użyłam skomplikowanych nazw: A oraz B :) Bo oprócz porządku i pedantyzmu lubię symetrię i czasem prostotę :D


I'm not denying, my addiction to fabrics is making my Inner Collector bigger and bigger with every day. I am so reluctant to throw scraps away, that I am collecting almost everything after I am finished with a project. I also think that you could always have more pillows at home. So I used my brown/beige/orange scrap box and made these two covers, that have very complicated names: A & B. Well, apart for my love to cleanliness and pedantry, I also like symmetry and simplicity :D And as I always sew with more energy when I use fabrics that I love, I managed to use in these projects some matryoshka dolls, dots etc. 
Czego nie wspomniałam w opisach przedmiotów na Etsy, to to, że jeśli przesyłka okaże się tańsza, zwracam nadpłaty, jeśli te przekroczą 30 pensów. Np, jeśli przesyłka w aukcji opiewa na 5 funtów, a ja za wysyłkę wraz z opakowaniem zapłacę 4.50, dostaniecie 50 pensów. Jestem też chętna i otwarta na zamówienia pod klienta. No i tak na zakończenie, wpadnijcie na bloga w poniedziałek - będziemy świętować Sew Mama Sew Giveaway Day. Jak wcześniej zapowiadałam, mam dla was coś z apetycznymi jabłuszkami :)


What I didn't mention before, is that I will refund any postage overcharges that exceed 30p. For example, if it turns out that instead of, GBP 5.00, I pay 4.50 at the post office (shipping & packing), I will refund you 50p. I am also happy to make custom orders/listings for you guys. Just drop me a line. And the last thing today - don't forget to check my blog on Monday - I'm joining Sew Mama Sew Giveaway Day, for the third time. I have prepared something special for you guys :) Apples, Kokka. These are my hints :)

4 comments:

 1. This is so pretty! I love using my scraps too! Looking forward to your giveaway! Jxo

  ReplyDelete
 2. O rany, ze tez ci sie chcialo tyle linii wypikowac :) Zestawienie kolorow bardzo mi sie podoba!

  ReplyDelete
 3. och jakie wesołe, śliczne.

  ReplyDelete
 4. Uwielbiam energetyczne pomarańcze! Super połączenie wzorów :)

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...