04/12/2011

067. Wygrałam! / I won!

Kocham gratisy. Chyba każdy uwielbia dostawać coś za darmo :D Taka już nasz natura! Jakże się ucieszyłam, kiedy zobaczyłam post na Złotym Kroju, w którym Ula wylosowała mnie na szczęśliwą posiadaczkę zestawu kosmetyków! 


Paczka dotarła po 3 dniach! Zwlekałam z umieszczeniem tego posta, bo chciałam przygotować mu odpowiednią oprawę graficzną, hehe. A najlepsza oprawa to oczywiście w towarzystwie czegoś uszytego przez Tutinellę :) Przecież nie mogę odbiegać nadto od tematyki bloga!


Zrobiłam mega dużą kosmetyczkę wykorzystując tłustą ćwiartkę materiału Kokka Echino, którą kupiłam jeszcze w kwietniu. Wszystkie kosmetyki od Uli zmieściły się w kosmetyczce! Bardzo podoba mi się ten ptaszkowo-kwiatowy materiał i żałuję, że nie kupiłam większego kawałka :/ 


Zmykam teraz do szycia mojej wielkiej poduchy, którą zaczęłam szyć wczoraj i planuje pokazać w następnym poście :)

ENGLISH:

Oh I'm a sucker for freebies! I bet all of you love getting them! So, I was jumping from joy when I saw on Ula's blog, Złoty Krój, that I won a set of cosmetics in her giveaway! 


I was kinda hesitating with posting this info here, or rather postponing it, as I needed a good pictures and a shot of cosmetics in a box just wouldn't be enough, would it? So I made a big, roomy cosmetic bag of Kokka Echino FQ I bought this April. And I already regret not buying more of the fabric, as this pattern is truly adorable! Maybe next time :)


And now I am off to sewing a big pillow I'm gonna show in the next post! Lovely Sunday to everyone!


4 comments:

 1. Gratulacje!!Kosmetyczka jest meeega fajna!! Tutinko zmień sobie w ustawieniach bloggera by nie trzeba było potwierdzać komentarza słówkiem...-)

  ReplyDelete
 2. Gratuluję, świetny duży zestaw kosmetyków :-) Fajnie jest czasem dostać jakiś prezent :-)
  Prześliczna kosmetyczka ! :)

  ReplyDelete
 3. Tutinko, jesteś genialna! Twoja kosmetyczka to cudo! A ja obudziłam się z zimowego snu:)i dopiero dziś Cię znalazłam:) Już włączam Twój blog do polecanych, byś mi już nie zginęła:)
  Najserdeczniej pozdrawiam.
  Ula

  ReplyDelete
 4. Dziewczeta dziekuje bardzo! :) Kocham dostawac prezenty, jak chyba kazdy a jak dostaje kosmetyki to chyba juz lepiej byc nie moze :D

  ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...