27/05/2011

018. Koty w pełnej krasie / Cats in their full beauty

Ten tydzień był dość męczący i nie udało mi się wkleić efektów ostatniej pracy na bloga. Nadrabiam teraz zaległości! Po uszyciu nie byłam przekonana co do zielonego materiału robiącego za ramiączka, chciałam je zmienić na czarne i dopiero później się pochwalić. Z pomysłu wyleczyła mnie Agata, która po zobaczeniu torby od razu spytała się ile za nią chce :) Więc kotki są już w nowym domu!

Torba została uszyta wg projektu Lisy Lam - The Reversible Bucket Bag. Kwiatek - zapinka to broszka, więc można ją przypinać, przepinać i zmieniać w zależności od humoru i naszego fiu-bździu - jeśli chodzi o mnie, uważam że to świetne rozwiązanie dla zmiennych kobiet :D


Miłego weekendu!ENGLISH:

This week has been rather hectic so I didn't manage to post pictures of the new bag sooner - pardon! I wasn't also quite sure about the light green bias tape I've used and wanted to change it to black instead. But then Agata came to the rescue - when she saw the bag she simply asked: how much? SOLD! So my kitties have a brand new home now :) The bag was made according to Lisa Lam's  The Reversible Bucket Bag pattern. The flower in the front is a pin, so we can change it whenever we want - great solution for moody women I say :)


Have a lovely weekend everyone!

2 comments:

  1. Torba oryginalna i pięknie ją uszyłaś! pozdrawiam serdecznie:)

    ReplyDelete
  2. Wielkie dzieki! Biore sie teraz za kolejna torbe w material z kotami, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    ReplyDelete

Note: only a member of this blog may post a comment.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...